Predstavnici Univerziteta u Novom Sadu na radionici na Univerzitetu u Nišu

Niš, 23. oktobar 2013. Predstavnici Univerziteta u Novom Sadu, Sonja Šovljanski, stručni saradnik Centra za razvoj karijere i savetovanje studenata UNS-a, Tatjana Tošić i Tatjana Zubić  iz Centra za informacione tehnologije Univerziteta u Novom Sadu su 23. oktobra 2013. godine na Univerzitetu u Nišu prisustvovale regionalnoj radionici pod nazivom Interface centri - Trenutna situacija i perspektive.

Na radionici su pored predstavnika Srbije sa  Univerziteta u Nišu, Tempus kancelarije u Srbiji i Univerziteta u Novom Sadu, učestvovali i makednoski partneri sa Univerziteta Sv. Kliment Ohridski u Bitolju i FON Univerziteta u Skoplju.
Tokom radionice podneta su izlaganja  o zakonskim osnovama za osnivanje karijernih centara u Srbiji i Makediniji,  karijernim centrima i ljudskim resursima i jačanju njihovih kapaciteta. Vođeno  je  i više diskusija.
Učesnici radionice usvojili su niz zaključaka.